- Prekė sandelyje
TELEVIZORIUS 55C6KS TCL
TELEVIZORIUS 55C6KS TCL
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TCL, TCL |
| Plotis | 122.9 cm, 128 mm. |
| Gylis | 5.59 cm |
| Gylis su stovu | 29.7 cm |
| Aukštis | 71.3 cm, 875 mm. |
| Aukštis su stovu | 77.6 cm |
| Svoris | 12.4 kg, 16.3 kg. |
| Svoris be stovo | 12.2 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Ekrano įstrižainė | 55 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K QLED |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 60 Hz |
| Garso galia | 40 W |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| DLNA | Ne |
| NFC | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 1360 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |