-
−4%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Metalinis |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 300 x 300 mm |
| Stovo tipas | Kojos stovi |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 73 kWh |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 99 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–35 °C |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Bazinis viešbučio režimas | Ne |
| Elektroninis programų gidas (EPG) | Taip |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 59 |
| Viešbučio režimas | Ne |
| Programavimo laikotarpis | 8 dienos |
| Veikia su „Samsung Bixby“ | Ne |
| Vaizdas vaizde | Ne |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| Veikia su „Apple Siri“ | Ne |
| Plotis (su stovu) | 1224 mm |
| Gylis (su stovu) | 275 mm |
| Aukštis (su stovu) | 765 mm |
| Aukštis (be stovo) | 708 mm |
| Gylis (be stovo) | 70 mm |
| Svoris (su stovu) | 10,7 kg |
| Svoris (be stovo) | 10,5 kg |
| Plotis (be stovo) | 1224 mm |
| Stovo plotis | 92 cm |
| Stovo gylis | 27,4 cm |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Bluetooth“ profiliai | HID, A2DP |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| Palaikomi vaizdo formatai | AVI, H.265, H.264, MKV WEBM, VP9, AV1, Degalų deginimas, TS, MP4 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Vaizdo įrašų glaudinimo formatai | MPEG2, H.265, H.264 |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| DI našumas | Taip |
| Teleteksto funkcija | Taip |
| DVD grotuvas | Ne |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Žaidimo funkcijos | Automatinis mažo delsos režimas (ALLM), „Game Bar 2.0“, „Game Master“, kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) |
| 4K „Ultra HD“ raiškos didinimas | Taip |
| Subtitrų funkcija | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10+ (HDR10 Plus), Dolby Vision, Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10), Hibridinė logaritminė gama (HLG) |
| Nuotolinio valdymo palaikymas išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje | Taip |
| Nuotraukų apdorojimo technologija | TCL AiPQ procesorius |
| USB įrašymas | Ne |
| Stalinis stovas | Taip |
| Pridedama garso juosta | Ne |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pulto tipas | RC833A |
| Ekrano įstrižainė | 139,7 cm (55") |
| Ekrano forma | Butas |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Didžiausio šviesumo santykis | 65% |
| Judesio interpoliacijos technologija | PPI (vaizdo našumo indeksas) 3400 |
| Matomas dydis įstrižai | 138 cm |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 140 cm |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| Ekrano ryškumas | 430 cd/m² |
| Dinaminio kontrastingumo santykio rinkodaros pavadinimas | Mega kontrastas |
| Ekrano technologija | QLED |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |
| Ekvalaizeris | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| Įmontuotas žemųjų dažnių garsiakalbis | Ne |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Automatinis garsumo lygintuvas | Taip |
| Garso dekoderiai | Dolby AC4, Dolby garsas, Dolby Atmos, Dolby TrueHD, DTS Virtual:X |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| HDCP | Taip |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Bendrosios sąsajos „Plus“ (CI+) versija | 1.4 |
| RF prievadų kiekis | 2 |
| HDCP versija | 2.2 |
| Vartotojų elektronikos valdymas (CEC) | T-link |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | Taip |
| HDMI greitasis perjungimas | Taip |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| RF jungties tipas | F, IEC |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–75 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -15–45 °C |
| Sertifikuota „Digital Living Network Alliance“ (DLNA) | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Analoginio signalo formato sistema | PAL DK, PAL BG, SECAM D/K, SECAM B/G, PAL I, PAL L, NTSC SECAM L |
| Derintuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Automatinė kanalų paieška | Taip |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Įdiegta operacinė sistema | „Google“ televizija |
| Internetinė televizija | Taip |
| Hibridinio transliavimo plačiajuosčio ryšio televizijos (HbbTV) versija | 2.0.2 |
| Programėlių platinimo platforma | „Google Play“ |
| Integruotas „Chromecast“ | Taip |
| Hibridinė transliuojama plačiajuostė televizija (HbbTV) | Taip |
| Operacinės sistemos versija | 12.0 |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų programėlės | „YouTube“, „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „Apple TV“ |
| Išmanieji režimai | Žaidimas, Sportas |
| TCL technologijos (AV/TV) | „Apple AirPlay“, T-liejinys, HVA ekranas, „HomeKit“ palaikymas, 120 Hz žaidimų greitintuvas, Judesio aiškumas |