„Samsung The Frame QE75LS03FWU“ 190,5 cm (75") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi“ juodas
„Samsung The Frame QE75LS03FWU“ 190,5 cm (75") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi“ juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Skydinio montavimo sąsaja | 400 x 400 mm |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Stovo tipas | Kojos stovi |
| Rėmelio tipas | VNB (labai siauras rėmelis) |
| Įvadiniai metai | 2025 m. |
| Aplinkos apšvietimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 240 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 141 V |
| Energijos taupymo režimas | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 250 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 141 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 27 |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | Daugiafunkcis |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Balso valdymas | Taip |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| Elektroninis programų gidas (EPG) | Taip |
| Balso gidas | Taip |
| Veikia su „Samsung Bixby“ | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Aukštis (su stovu) | 995,3 mm |
| Gylis (su stovu) | 319,8 mm |
| Plotis (be stovo) | 1685,3 mm |
| Svoris (su stovu) | 30,9 kg |
| Gylis (be stovo) | 26,9 mm |
| Plotis (su stovu) | 1685,3 mm |
| Svoris (be stovo) | 30,7 kg |
| Stovo plotis | 124,4 cm |
| Aukštis (be stovo) | 965,4 mm |
| Stovo gylis | 32 cm |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Foninio apšvietimo pritemdymo technologija | Išskirtinis UHD pritemdymas |
| Žaidimo režimas | Taip |
| DI našumas | Taip |
| Aplinkos režimas | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Subtitrų funkcija | Taip |
| Kelių peržiūrų | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Neo Quantum HDR Didelis dinaminis diapazonas 10+ (HDR10 Plus), Kino kūrėjo režimas, Didelio dinaminio diapazono 10+ žaidimai (HDR10 Plus žaidimai), Didelio dinaminio diapazono 10+ adaptyvusis („HDR10 Plus“ adaptyvusis) |
| Eko jutiklis | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium Pro“ |
| Palieskite rodinį | Taip |
| „SmartThings“ programėlės palaikymas | Taip |
| TV klavišo palaikymas | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| MBR palaikymas | Taip |
| Montavimo rinkinio tipas | Sieninis laikiklis |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Elektroninis vadovas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pulto tipas | TM2561E |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Ekrano įstrižainė | 190,5 cm (75") |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | Neo QLED |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 189 cm |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| LED foninio apšvietimo tipas | Mini LED |
| Judesio interpoliacijos technologija | Judesio Xceleratorius |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 100 Hz |
| Ekrano forma | Butas |
| Palaikomi ekrano atnaujinimo dažniai | 100 Hz, 144 Hz |
| Garso išvesties kanalai | 2.0.2 kanalai |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Garso dekoderiai | Dolby Atmos |
| RMS vardinė galia | 40 W |
| Garso išankstinio pasirinkimo aprašas | Taip |
| Adaptyvus garsas | Taip |
| Garso režimai | Žaidimas, Erdvinis |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipo prievadų kiekis | 1 |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Vartotojų elektronikos valdymas (CEC) | „Anynet+“ |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 3 |
| RF prievadų kiekis | 2 |
| HDMI prievadų kiekis | 5 |
| Bendrosios sąsajos „Plus“ (CI+) versija | 1.4 |
| Automatinė kanalų paieška | Taip |
| Derintuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T2, DVB-T |
| Hibridinė transliuojama plačiajuostė televizija (HbbTV) | Taip |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Hibridinio transliavimo plačiajuosčio ryšio televizijos (HbbTV) versija | 2.0.4 |
| Internetinė televizija | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizenas |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Taip |
| Universalus vadovas | Taip |
| TV inicijuojamas veidrodinis atvaizdavimas | Taip |
| Tolimojo lauko balso sąveika | Taip |
| Garso atspindėjimas | Taip |
| „Samsung“ technologijos (AV/TV) | Dirbtinio intelekto automatinis žaidimo režimas, Karaoke režimas, Viena prijungimo dėžutė, Meno parduotuvė, NQ4 AI Gen3 procesorius, Q-simfonija, Akių komforto režimas, Kontrasto stipriklis, Aktyvus balso stiprintuvas Pro, Kvantinės matricos technologija Slim, 4K raiškos didinimas dirbtiniu intelektu, Tikras gylio stiprintuvas, DI judesio stiprintuvas Pro, Išmanusis kalibravimas, „Samsung TV Plus“, Mikro pritemdymas, Automatinis HDR atkūrimas Pro, Meno režimas, Objekto sekimo garsas, Matinis ekranas, Platus matymo kampas, Neo Quantum HDR Adaptyvus garsas Pro, 4K dirbtinio intelekto didinimo profesionalas |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2204835 |