Samsung QE43Q7F4AUXXH
Samsung QE43Q7F4AUXXH
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Brand | Samsung |
| Weight | 10 kg. |
| Depth | 1 m. |
| Width | 0.2 m. |
| Height | 0.5 m. |
| TVX01 Diagonāle collās | 43" |
| TVX04 Ekrāna izšķirtspēja | Ultra HD 4K (3840 x 2160) |
| TVX03 Atjaunošanas frekvence | 50 Hz |
| Tūneris | DVB-T / C / S2 / T2 |
| Skaņas jauda | 10 W x 2 |
| Audio signāla digitālā izeja | Nav |
| TVX12 USB | 1 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA izmērs | 200 x 200 mm |