- Nauja
Philips 65PUS7000/12
Philips 65PUS7000/12
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Philips |
| Svoris | 21,3 kg. |
| Gylis | 1,59 m. |
| Plotis | 0,16 m. |
| Ūgis | 0,98 m. |
| TVX01 Įstrižainė coliais | 65" |
| TVX04 ekrano raiška | Itin HD 4K (3840 x 2160) |
| TVX03 atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Derintuvas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Garso galia | 10 W x 2 |
| Skaitmeninė garso signalo išvestis | Yra |
| TVX12 USB | 2 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA dydis | 400 x 300 mm |
| Matmenys su stovu (P x A x G) | 1446 x 857 x 294 |
| Svoris su stovu | 14.32 |
| Matmenys be stovo (P x A x G) | 1446 x 838 x 91 |
| Svoris be stovo | 13,91 |
| TVX15 garantija asmenims | 2 metai |
| TVX07 operacinė sistema | Titan OS |
| Spalva | Juoda, Juoda |
| Balso valdymas | Ne, Nėra |
| Išmanusis nuotolinio valdymo pultas | Nėra |
| TVX09 belaidis internetas | Taip, įmontuota |
| TVX05 mikro pritemdymas | Yra |
| Ambilight | Nėra |
| Vaizdo įrašymo parinktis | Nėra |
| Vaizdas vaizde | Nėra |
| „Miracast“ technologija | Nėra |
| TVX11 nuotolinio valdymo pultas | Standartinis nuotolinio valdymo pultas |
| TVX13 HDMI | 3 |
| Energijos suvartojimo klasė | E |
| TVX10 „Bluetooth“ | Yra |
| Ekrano tipas | Butas |
| Metinis energijos suvartojimas | Nėra informacijos |
| Energijos suvartojimas aktyviuoju režimu | Nėra informacijos |
| TVX02 ekrano dydis (cm) | 164 |
| Mikro pritemdymo technologija | Yra |
| Apšvietimo technologija | Nėra |
| Išmaniosios televizijos technologija | Yra |
| „Wi-Fi“ palaikymas | Yra |
| Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | HDR10, HDR10+, HLG |
| TVX06 vaizdo procesorius | „Pixel Precise Ultra HD“ |
| Garso sistema | Dolby Atmos, DTS-X, Dolby Media Intelligence |
| Televizoriaus tipas | Itin HD |
| Apšvietimas | LED |
| Išmaniosios televizijos platforma | Titan OS |
| Garantija juridiniams asmenims | 1 metai |
| Energijos suvartojimas (1000 valandų) | 84 |
| Pridedamas tvirtinimo rinkinys | Nėra |
| Plotis (be stovo) | 1446 mm |
| Aukštis (be stovo) | 838 mm |
| Gylis (be stovo) | 91 mm |
| Plotis (su stovu) | 1446 mm |
| Gylis (su stovu) | 294 mm |
| Aukštis (su stovu) | 857 mm |