- Prekė sandėlyje
„Philips“ 43PUS9010/12 televizorius 109,2 cm (43") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius su „Wi-Fi“ tamsiai pilkas
„Philips“ 43PUS9010/12 televizorius 109,2 cm (43") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius su „Wi-Fi“ tamsiai pilkas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 200 mm |
| Product colour | Dark Grey |
| Ambient lighting | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 51 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 114 kWh |
| Auto power off | Yes |
| ECO mode | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Depth (with stand) | 216 mm |
| Height (with stand) | 629 mm |
| Width (with stand) | 962 mm |
| Depth (without stand) | 77 mm |
| Height (without stand) | 567 mm |
| Weight (without stand) | 8.82 kg |
| Weight (with stand) | 10.6 kg |
| Width (without stand) | 962 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Video formats supported | AVI, H.264, HEVC, MPEG4, VP9, H.265, MPEG2, AV1, MKV, MPEG1 |
| Ambient light sensor | Yes |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR) |
| Game mode | Yes |
| Audio formats supported | MP3, AAC, FLAC, WAV |
| Image formats supported | BMP, GIF, JPEG, PNG, HEIF |
| Picture processing technology | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| Teletext | 1000 pages |
| Teletext function | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Subtitle formats supported | TXT, SMI, SRT, ASS, SUB, SSA |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Cables included | AC |
| Desktop stand | Yes |
| Remote control included | Yes |
| Display diagonal | 109.2 cm (43") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Screen shape | Flat |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technology | QLED |
| Display diagonal (metric) | 108 cm |
| Native refresh rate | 120 Hz |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Equalizer | Yes |
| Audio decoders | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 20 W |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Digital audio optical out | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDCP | Yes |
| HDMI ports quantity | 4 |
| HDCP version | 2.3 |
| PC in (D-Sub) | No |
| Common interface (CI) | Yes |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Digital signal format system | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T, DVB-S, DVB-T2 HD |
| Tuner type | Digital |
| Operating system installed | Titan OS |
| Video apps | Amazon Prime Video, Disney+, Netflix, YouTube, BBC iPlayer, HBO |
| Internet TV | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Smart modes | Dolby Vision |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Philips technologies (AV/TV) | P5 Perfect Picture Engine, Works With Control4, Works With Matter, Micro Dimming Pro, Gamebar 2.0 |