„Philips 43PUS9010 / 12“ televizorius 109,2 cm (43") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius su „Wi-Fi“ tamsiai pilkas
Prekės kodas: 6-43PUS9010/12
Prekės kodas: 6-43PUS9010/12
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
58500
Prekė sandelyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
VESA mounting Yes
Panel mounting interface 100 x 200 mm
Product colour Dark Grey
Ambient lighting Yes
Energy consumption (SDR) per 1000 hours 51 kWh
Energy efficiency class (SDR) F
AC input frequency 50/60 Hz
AC input voltage 100 - 240 V
Power supply type Internal
Power consumption (standby) 0.5 W
Energy efficiency class (HDR) G
Energy efficiency scale A to G
Energy consumption (HDR) per 1000 hours 114 kWh
Auto power off Yes
ECO mode Yes
Works with the Google Assistant Yes
Works with Amazon Alexa Yes
Depth (with stand) 216 mm
Height (with stand) 629 mm
Width (with stand) 962 mm
Depth (without stand) 77 mm
Height (without stand) 567 mm
Weight (without stand) 8.82 kg
Weight (with stand) 10.6 kg
Width (without stand) 962 mm
Bluetooth Yes
Wi-Fi Yes
Ethernet LAN Yes
Wi-Fi standards Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth version 5.2
Video formats supported AVI,
H.264,
HEVC,
MPEG4,
VP9,
H.265,
MPEG2,
AV1,
MKV,
MPEG1
Ambient light sensor Yes
Game features Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR)
Game mode Yes
Audio formats supported MP3,
AAC,
FLAC,
WAV
Image formats supported BMP,
GIF,
JPEG,
PNG,
HEIF
Picture processing technology Philips P5 Perfect Picture Engine
Teletext 1000 pages
Teletext function Yes
High Dynamic Range (HDR) supported Yes
Subtitle formats supported TXT,
SMI,
SRT,
ASS,
SUB,
SSA
High Dynamic Range (HDR) technology High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),
Hybrid Log-Gamma (HLG)
Cables included AC
Desktop stand Yes
Remote control included Yes
Display diagonal 109.2 cm (43")
Native aspect ratio 16:9
Screen shape Flat
Display resolution 3840 x 2160 pixels
HD type 4K Ultra HD
Display technology QLED
Display diagonal (metric) 108 cm
Native refresh rate 120 Hz
Audio output channels 2.0 channels
Equalizer Yes
Audio decoders Dolby Atmos,
Dolby Digital,
DTS:X
Number of speakers 2
RMS rated power 20 W