Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Skydinio montavimo sąsaja | 200 x 200 mm |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Įvadiniai metai | 2025 m. |
| Stovo tipas | Kojos stovi |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 60 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 90 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Plotis (su stovu) | 1123 mm |
| Aukštis (su stovu) | 720 mm |
| Gylis (su stovu) | 257 mm |
| Svoris (su stovu) | 13,4 kg |
| Svoris (be stovo) | 13 kg |
| Aukštis (be stovo) | 652 mm |
| Stovo plotis | 94,1 cm |
| Gylis (be stovo) | 29,7 mm |
| Stovo gylis | 25,7 cm |
| Plotis (be stovo) | 1123 mm |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a, „Wi-Fi 4“ (802.11n), „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11g, 802.11b |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.1 |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Palaikomi garso formatai | EAC3, AAC, apt-X, MP3, Aukštasis išsilavinimas ir akademinė akademija (HE-AAC), AC4, PCM AC3, MP2 |
| DI našumas | Taip |
| Žaidimo funkcijos | Automatinis mažo delsos režimas (ALLM), žaidimo optimizavimo priemonė, HGiG, kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) |
| Kelių peržiūrų | Taip |
| Vaizdo procesorius | α7 Gen8 dirbtinio intelekto procesorius 4K |
| Foninio apšvietimo pritemdymo technologija | Vietinis pritemdymas |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Hibridinė logaritminė gama (HLG), Dinaminis tonų atvaizdavimas, Kino kūrėjo režimas, Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| 4K „Ultra HD“ raiškos didinimas | Taip |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Nuotolinio valdymo pulto tipas | MR25GA / MR25GB (JK, Italija) |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Ekrano forma | Butas |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Ekrano įstrižainė | 127 cm (50 colių) |
| Ekrano technologija | QNED |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 125,8 cm |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| LED foninio apšvietimo tipas | Edge-LED |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Automatinis garsumo lygintuvas | Taip |
| Garso dekoderiai | Dolby Digital |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| Vartotojų elektronikos valdymas (CEC) | SimpLink |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| RF prievadų kiekis | 2 |
| RF jungties tipas | F, IEC |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| Derintuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T2, DVB-S DVB-C, DVB-S2, DVB-T |
| Įspėjimai | Televizoriuje yra dalių, kuriomis teka srovė, todėl būkite atsargūs prijungdami ir atjungdami maitinimo laidą. Produktas gali turėti smulkių detalių, laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gaminyje yra elektroninių komponentų, kurie gali būti pavojingi aplinkai, nemeskite jo į įprastą šiukšliadėžę, naudokitės elektroninių atliekų surinkimo punktu. |
| Įdiegta operacinė sistema | WebOS |
| Internetinė televizija | Taip |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Taip |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Operacinės sistemos versija | 25 |
| LG technologijos (AV/TV) | AI Sound Pro Magiškas nuotolinio valdymo pultas, „ThinQ™“, WOW orkestras, Dirbtinio intelekto akustinis derinimas, LG garso sinchronizavimas, Veikia su „Apple HomeKit“, „Bluetooth“ erdvinio garso atkūrimas |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2227920 |