-
−2%
LG OLED evo AI OLED55C51LA televizorius 139,7 cm (55") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi“ juodas
LG OLED evo AI OLED55C51LA televizorius 139,7 cm (55") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi“ juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Skydinio montavimo sąsaja | 300 x 200 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įvadiniai metai | 2025 m. |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 77 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 191 kWh |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| Svoris (su stovu) | 16 kg |
| Aukštis (be stovo) | 703 mm |
| Svoris (be stovo) | 14,1 kg |
| Plotis (be stovo) | 1222 mm |
| Stovo plotis | 47 cm |
| Gylis (be stovo) | 45,1 mm |
| Gylis (su stovu) | 230 mm |
| Plotis (su stovu) | 1222 mm |
| Aukštis (su stovu) | 757 mm |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| „Bluetooth“ | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Palaikomi garso formatai | MP3, Aukštasis išsilavinimas ir akademinė akademija (HE-AAC), AC4, AAC, apt-X, PCM WMA, EAC3, AC3, MP2 |
| Nuotraukų apdorojimo technologija | LG AI Picture Pro |
| Nuotolinio valdymo palaikymas išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Dolby Vision, Dinaminis tonų atvaizdavimas PRO, Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10), Hibridinė logaritminė gama (HLG), Kino kūrėjo režimas |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| Kelių peržiūrų | Taip |
| DI našumas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | Laisvas sinchronizavimas |
| Žaidimo funkcijos | Automatinis mažo delsos režimas (ALLM), kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) |
| NVIDIA G-SYNC tipas | G-SYNC |
| Foninio apšvietimo pritemdymo technologija | Pikselių pritemdymas |
| WiSA paruoštas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Ekrano technologija | OLED evo |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 139,7 cm |
| Judesio interpoliacijos technologija | OLED judesys |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 120 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano forma | Butas |
| Reakcijos laikas | 0,1 ms |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Ekrano įstrižainė | 139,7 cm (55") |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| RMS vardinė galia | 40 W |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Garso dekoderiai | Dolby Digital |
| Garso režimai | „Clear Voice Pro“ AI Sound Pro |
| Garso išvesties kanalai | 2,2 kanalai |
| TV garso režimo bendrinimas | Taip |
| Vartotojų elektronikos valdymas (CEC) | SimpLink |
| RF prievadų kiekis | 2 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 4 |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C, DVB-S/S2, DVB-T2 |
| Derintuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Įspėjimai | Televizoriuje yra dalių, kuriomis teka srovė, todėl būkite atsargūs prijungdami ir atjungdami maitinimo laidą. Produktas gali turėti smulkių detalių, laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gaminyje yra elektroninių komponentų, kurie gali būti pavojingi aplinkai, nemeskite jo į įprastą šiukšliadėžę, naudokitės elektroninių atliekų surinkimo punktu. |
| Įdiegta operacinė sistema | webOS |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Internetinė televizija | Taip |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Taip |
| Operacinės sistemos versija | 25 |
| LG technologijos (AV/TV) | „ThinQ™“, „Bluetooth“ erdvinio garso atkūrimas, Magiškas nuotolinio valdymo pultas, LG garso sinchronizavimas, WOW orkestras, LG kanalai |
| Europos gaminių energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo registro (EPREL) kodas | 2221770 |