- Prekė sandėlyje
LG 50UL3Q-E informacinis ekranas, skaitmeninis, plokščias ekranas, 127 cm (50 colių), LED, „Wi-Fi“, 350 cd/m², 4K „Ultra HD“, juodas, WebOS 16/7
LG 50UL3Q-E informacinis ekranas, skaitmeninis, plokščias ekranas, 127 cm (50 colių), LED, „Wi-Fi“, 350 cd/m², 4K „Ultra HD“, juodas, WebOS 16/7
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Compliance certificates | CE, CB, Electromagnetic Compatibility (EMC), Federal Communications Commission (FCC) |
| Product design | Digital signage flat panel |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 200 x 200 |
| Placement supported | Indoor |
| Product colour | Black |
| Bezel width (bottom) | 1.08 cm |
| Bezel width (top) | 1.08 cm |
| Bezel width (side) | 1.08 cm |
| Orientation | Horizontal/Vertical |
| Bezel colour | Black |
| Power consumption (max) | 152 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 90 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Heat generation (typical) | 307.093 BTU/h |
| Heat generation (max) | 518.645 BTU/h |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Display height | 641.4 mm |
| Display weight | 9.3 kg |
| Display width | 1120.2 mm |
| Display depth | 59.9 mm |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Purpose | Commercial |
| Web browser | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Japanese, German, Italian, Dutch, Russian, Czech, Greek, Finnish, Arabic, Portuguese, English, Norwegian, Simplified Chinese, Danish, Spanish, Swedish, Turkish, Traditional Chinese, French, Korean, Polish |
| Operating hours (hours/days) | 16/7 |
| webRTC support | Yes |
| Cables included | Power |
| Remote control included | Yes |
| Display technology | LED |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Contrast ratio (typical) | 4500:1 |
| Response time | 8 ms |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal | 127 cm (50") |
| Touchscreen | No |
| Contrast ratio (dynamic) | 1000000:1 |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Haze rate | 25% |
| Display brightness | 350 cd/m² |
| Rated lifetime | 30000 h |
| Panel type | VA |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Colour saturation | 80% |
| RMS rated power | 20 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of built-in speakers | 2 |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB port | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| RS-232C | Yes |
| PC Audio out | Yes |
| Power supply type | Internal |
| Warnings | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
| Operating system installed | WebOS |
| Internal memory | 8 GB |
| Operating system version | 6.1 |