- Prekė sandėlyje
LG 50UL3Q-E informacinis ekranas, skaitmeninis, plokščias ekranas, 127 cm (50 colių), LED, „Wi-Fi“, 350 cd/m², 4K „Ultra HD“, juodas, WebOS 16/7
LG 50UL3Q-E informacinis ekranas, skaitmeninis, plokščias ekranas, 127 cm (50 colių), LED, „Wi-Fi“, 350 cd/m², 4K „Ultra HD“, juodas, WebOS 16/7
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Compliance certificates | CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), Electromagnetic Compatibility (EMC) |
| VESA mounting | Yes |
| Product colour | Black |
| Placement supported | Indoor |
| Panel mounting interface | 200 x 200 mm |
| Product design | Digital signage flat panel |
| Bezel width (side) | 1.08 cm |
| Bezel colour | Black |
| Bezel width (top) | 1.08 cm |
| Orientation | Horizontal/Vertical |
| Bezel width (bottom) | 1.08 cm |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (max) | 152 W |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 90 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Heat generation (typical) | 307.093 BTU/h |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Heat generation (max) | 518.645 BTU/h |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Display depth | 59.9 mm |
| Display height | 641.4 mm |
| Display width | 1120.2 mm |
| Display weight | 9.3 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Purpose | Commercial |
| Web browser | Yes |
| Operating hours (hours/days) | 16/7 |
| On Screen Display (OSD) languages | Swedish, Russian, Czech, Polish, Simplified Chinese, Danish, Spanish, English, Norwegian, Greek, German, Italian, Dutch, Arabic, Portuguese, Traditional Chinese, French, Korean, Japanese, Finnish, Turkish |
| webRTC support | Yes |
| Cables included | Power |
| Remote control included | Yes |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Response time | 8 ms |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Contrast ratio (typical) | 4500:1 |
| Touchscreen | No |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display technology | LED |
| Contrast ratio (dynamic) | 1000000:1 |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display diagonal | 127 cm (50") |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Rated lifetime | 30000 h |
| Display brightness | 350 cd/m² |
| Haze rate | 25% |
| Panel type | VA |
| Colour saturation | 80% |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| RMS rated power | 20 W |
| HDMI version | 2.0 |
| USB port | Yes |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| RS-232C | Yes |
| PC Audio out | Yes |
| Power supply type | Internal |
| Warnings | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
| Operating system installed | WebOS |
| Internal memory | 8 GB |
| Operating system version | 6.1 |