KIVI 32 colių HD išmanusis televizorius, juodas (32H750NB)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Ekrano tipas | LCD |
| Ekrano technologija | TFT aktyvioji matrica |
| Įstrižainės ilgis | 32" |
| Matomo ekrano įstrižainės ilgis | 32" |
| Žingsnio tipas | Taškų žingsnis |
| Žingsnio plotis | 0,5187 mm |
| Maksimali raiška | 1366x768 |
| Maksimalus vaizdo atnaujinimo dažnis esant maksimaliai raiškai | 60 Hz |
| Vaizdo kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano funkcijos | HD Ready Tiesioginis LED |
| TV imtuvas | Taip |
| TV imtuvo kiekis | 2 |
| Skaitmeninės televizijos standartas | DVB-T2 DVB-C |
| Garsiakalbio formos faktorius | Integruotas |
| Garso išvesties režimas | Stereofoninis |
| Išėjimo galia vienam kanalui | 8 W |
| Išėjimo galia | 16 W |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Bluetooth“ | „Bluetooth 5.0“ |
| CI/PCMCIA | 1 |
| HDMI | 3 (HDMI (A tipo)) |
| Išmaniosios televizijos platforma | Androidas |
| Maitinimo įrenginio tipas | Maitinimo šaltinis |
| Maksimalus įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Minimali įėjimo įtampa | 100 V |
| Maksimali įėjimo įtampa | 240 V |
| Pridedami priedai | Nuotolinio valdymo pultas, greito paleidimo vadovas |
| Montavimo galimybė | Stalinis / sieninis |
| Išorinė spalva | Juoda |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 100 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 800 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 500 mm |