- Prekė sandėlyje
24 colių LED televizorius „Sponge Šilelis“
24 colių LED televizorius „Sponge Šilelis“
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Kempinė |
| Svoris | 3,2 kg. |
| TVX01 Įstrižainė coliais | 24 colių |
| TVX04 ekrano raiška | „Full HD 1080p“ raiška (1920 x 1080) |
| TVX03 atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Derintuvas | DVB-T / T2 |
| Garso galia | 8W x 2 |
| Skaitmeninė garso signalo išvestis | Optinis |
| TVX12 USB | 1 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA dydis | 100 x 100 mm |
| Matmenys su stovu (P x A x G) | 537 x 368 x 172 |
| Svoris su stovu | 2.16 |
| Matmenys be stovo (P x A x G) | 537 x 368 x 75 |
| TVX15 garantija asmenims | 2 metai |
| TVX07 operacinė sistema | Nėra |
| Spalva | Juoda, Juoda |
| Balso valdymas | Ne, Nėra |
| Išmanusis nuotolinio valdymo pultas | Nėra |
| Valdymas išmaniaisiais įrenginiais | Nėra |
| Belaidės pelės ir klaviatūros prijungimas | Nėra |
| TVX09 belaidis internetas | Nėra |
| TVX05 mikro pritemdymas | Nėra |
| Ambilight | Nėra |
| Vaizdo įrašymo parinktis | Nėra |
| Vaizdas vaizde | Nėra |
| „Miracast“ technologija | Nėra |
| TVX11 nuotolinio valdymo pultas | Standartinis nuotolinio valdymo pultas |
| TVX13 HDMI | 1 |
| Energijos suvartojimo klasė | E |
| TVX10 „Bluetooth“ | Nėra |
| Ekrano tipas | Butas |
| Energijos suvartojimas aktyviuoju režimu | Nėra informacijos |
| TVX02 ekrano dydis (cm) | 60 |
| Mikro pritemdymo technologija | Nėra |
| Apšvietimo technologija | Nėra |
| Išmaniosios televizijos technologija | Nėra |
| „Wi-Fi“ palaikymas | Nėra |
| Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Nėra |
| TVX06 vaizdo procesorius | Nėra |
| Garso sistema | Stereofoninis |
| Televizoriaus tipas | LED |
| Ryškumas | 180 cd/m² |
| Apšvietimas | Tiesioginis |
| Išmaniosios televizijos platforma | Nėra |
| Garantija juridiniams asmenims | 1 metai |
| Energijos suvartojimas (1000 valandų) | 17 |
| Pridedamas tvirtinimo rinkinys | Nėra |
| Plotis (be stovo) | 537 mm |
| Aukštis (be stovo) | 368 mm |
| Gylis (be stovo) | 75 mm |
| Plotis (su stovu) | 537 mm |
| Gylis (su stovu) | 172 mm |
| Aukštis (su stovu) | 368 mm |
| Skaitmeninė optinė garso išvestis | Yra |
| Skaitmeninė koaksialinė garso išvestis | 1 |