- Prekė sandėlyje
„SQUEAK“ garso kolonėlė su „BLUETOOTH“ ir „JET BT 5.3“ SQ1008
„SQUEAK“ garso kolonėlė su „BLUETOOTH“ ir „JET BT 5.3“ SQ1008
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product type | Stereo portable speaker |
| Product colour | Black |
| Illumination LED | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Battery life (max) | 12 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Weight | 420 g |
| Depth | 69 mm |
| Height | 69 mm |
| FM band range | 87.5 - 108 MHz |
| Battery capacity | 1200 mAh |
| Recommended usage | Universal |
| Built-in microphone | No |
| FM radio | Yes |
| Waterproof | IPX4 |
| Audio formats supported | MP3 |
| Card reader integrated | Yes |
| Cables included | AUX, USB cable |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| RMS rated power | 14 W |
| Frequency range | 40 - 18000 Hz |
| AUX in | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| USB charging port | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Number of speakers | 1 |
| Warnings | Keep out of the reach of children., The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Do not expose to open flames or high temperatures. |
| Sustainability certificates | CE, RoHS |