JVC XS-E114B - nešiojama kolonėlė, juoda
JVC XS-E114B - nešiojama kolonėlė, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Apsaugos funkcijos | Atsparus vandeniui |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Nešiojamasis garsiakalbis |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IPX6 |
| RGB foninis apšvietimas | Ne |
| LED indikatoriaus lemputė | Taip |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Nuolatinis garso atkūrimo laikas | 12 val. |
| Baterijos įtampa | 3,7 V |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Baterijos įkrovimo laikas (kintama srovė) | 3,5 val. |
| Baterijų technologija | Ličio jonų |
| Svoris | 195 g |
| Ūgis | 75 mm |
| Gylis | 49 mm |
| Plotis | 98 mm |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Skambučio atsiliepimas | Taip |
| FM radijas | Taip |
| FM dažnių diapazonas | 87,5–108 MHz |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Pakuotės turinys | 1 garsiakalbis, Naudotojo vadovas |
| Ausinių dažnis | 140–18000 Hz |
| RMS vardinė galia | 5 W |
| AUX įvestis | Ne |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Tikrojo belaidžio stereo (TWS) technologija | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| USB C tipo prievadų kiekis | 1 |
| Maksimalus veikimo atstumas | 10 metrų |
| USB A tipo prievadų skaičius | 1 |
| Įspėjimai | Nelaikyti atviros liepsnos ar aukštos temperatūros aplinkoje. Gaminyje yra baterijų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai. Išmeskite jas pagal vietinius reikalavimus. |