Esperanza EP156 BT FM LED RGB KARAOKE garsiakalbis juodas 20W
Esperanza EP156 BT FM LED RGB KARAOKE garsiakalbis juodas 20W













Esperanza EP156 BT FM LED RGB KARAOKE garsiakalbis juodas 20W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Apšvietimo LED | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Produkto dizainas | Cilindras |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garsumo valdymas | Rankenėlė |
| Nuolatinės įėjimo įtampa | 5 V |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Ūgis | 410 mm |
| Gylis | 230 mm |
| Plotis | 220 mm |
| Nuolatinis garso atkūrimo laikas | 5 val. |
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ („TransFlash“) |
| FM radijas | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Įkrovimo laikas | 3,5 val. |
| Pridedamas laidas | USB A / USB C |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Dažnių diapazonas | 280–16000 Hz |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| Laido ilgis | 0,5 m |
| USB jungtis | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| „Bluetooth“ profiliai | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| AUX įvestis | Taip |
| 3,5 mm jungtis | Taip |
| „Bluetooth“ diapazonas | 10 metrų |
| USB jungties tipas | USB A tipo, USB C tipo |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Kalbėtojų skaičius | 1 |
| Įspėjimai | Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gaminyje yra baterijų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai. Išmeskite jas į atitinkamus surinkimo punktus. Nelaikyti atviros liepsnos ar aukštos temperatūros aplinkoje. |