- Nauja
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 17,4 cm (6,83") 8 GB 256 GB 6580 mAh Juoda
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 17,4 cm (6,83") 8 GB 256 GB 6580 mAh Juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus dažnis | 2 GHz |
| Procesorių šeima | „MediaTek Dimensity“ |
| Procesoriaus architektūra | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 2,6 GHz |
| Produkto spalva | Juoda |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| Reikalinga USB Type-C įkrovimo galia (min.) | 10 W |
| Reikalinga įkrovimo galia per USB C tipo jungtį (maks.) | 45 W |
| Gylis | 7,78 mm |
| Ūgis | 163,6 mm |
| Svoris | 210 g |
| Plotis | 78,1 mm |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 5G |
| Greitas įkrovimas | Taip |
| Veido atpažinimas | Taip |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Pridedami laidai | USB C tipo |
| Garantinė kortelė | Taip |
| SIM kortelės išstūmimo kaištis | Taip |
| Apsauginis dėklas | Taip |
| Skydelio tipas | AMOLED |
| Ekrano stiklo tipas | Corning Glass |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Maksimalus ekrano ryškumas (HDR) | 3200 cd/m² |
| Spalvų gylis | 12 bitų |
| Ekrano įstrižainė | 17,4 cm (6,83 colio) |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass Victus 2 |
| Ekrano raiška | 2772 x 1280 pikselių |
| Pikselių tankis | 447 pikselių colyje |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Dolby Vision, Didelis dinaminis diapazonas 10+ (HDR10 Plus) |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Vartotojo sąsaja (UI) | HyperOS 2 |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| RAM talpa | 8 GB |
| RAM tipas | LPDDR4X |
| Vidinė atminties talpa | 256 GB |
| Galinio fotoaparato diafragmos numeris | 1.7 |
| Galinio kameros jutiklio dydis | 1/1,4 colio |
| Vaizdo įrašymo režimai | 1080p, 720p |
| Priekinės kameros raiška (skaitmeninė) | 20 MP |
| Galinės kameros raiška (skaitmeninė) | 200 MP |
| Vaizdo stabilizatorius | Taip |
| Maksimalus kadrų dažnis | 60 kadrų per sekundę |
| Galinio fotoaparato blykstė | Taip |
| Galinės kameros židinio nuotolis | 9,2 cm |
| Antrosios galinės kameros diafragmos numeris | 2.2 |
| Priekinės kameros diafragmos numeris | 2.2 |
| Galinio kameros tipas | Triguba kamera |
| Optinis priartinimas | 4 kartus |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Antros galinės kameros raiška (skaitmeninė) | 8 MP |
| Vaizdo stabilizatoriaus tipas | Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) |
| Baterijos talpa | 6580 mAh |
| Baterijų technologija | Silicio-anglies (Si-C) |
| Pavojaus piktograma(-os) | GHS02: Degus, GHS07: Kenksminga, GHS09: Pavojus aplinkai |
| Įspėjimai | Neišmeskite prietaiso į įprastą šiukšliadėžę, kreipkitės į vietinį elektroninių atliekų surinkimo punktą. Nelaikykite prietaiso aukštoje temperatūroje ar tiesioginėje liepsnoje. Jei prietaisas pažeistas, venkite tiesioginio sąlyčio su skysčiais ar medžiagomis. |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP68 |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Baterijos veikimo laikas per ciklą | 3650 min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | B. |
| Baterijos veikimo laikas ciklais | 1000 |
| Remontuojamumo klasė | C |
| Pakartotinio laisvo kritimo patikimumo klasė | B. |