- Nauja
- Prekė sandėlyje
Plaukų kirpimo mašinėlė BABYLISS E786E
Plaukų kirpimo mašinėlė BABYLISS E786E



Plaukų kirpimo mašinėlė BABYLISS E786E
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BABYLISS, Babyliss |
| Modelis | E786E |
| Ilgis | 45 mm, 105 mm. |
| Plotis | 60 mm, 141 mm. |
| Aukštis | 185 mm, 235 mm. |
| Kirptuvo plotis | 40 mm |
| Spalva | Pilka sp |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius. Veikimo laikas pilnai įkrovus, iki- 60 min |
| Tikslumas | 2 mm |
| Ilgio nustatymų skaičius | 13 |
| Antgalių skaičius | 1 |
| Ilgio nustatymų diapazonas | 0.5 - 24mm |
| Galima plauti vandeniu | Ne |
| Pakrovimo lygio indikatorius | Taip |
| Su dėklu | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 0.55 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |