- Prekė sandėlyje
-
−6%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Philips Lumea Advanced SC1998/00“. Plaukų šalinimo technologija: Intensyviai pulsuojanti šviesa (IPL), Produkto spalva: Dramblio kaulo spalvos, Visos kojos procedūros laikas: 15 min. Maitinimo šaltinis: AC, Baterijos tipas: AAA, AC įėjimo įtampa: 100–240 V. Pakuotės tipas: Dėžutė |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.philips.ru/cp/SC1997_00/lumea-ipl-hair-removal-device |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,19 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,27 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,125 |
| Reguliuojamas intensyvumas | Taip |
| Bikini linijos gydymo laikas | 4 min. |
| Kūno sritys | Pilvas / Bikini / Vidinė žasto pusė |
| Kūno priedas | Taip |
| Kūno tvirtinimo vieta | 4 cm² |
| Lengva naudoti | Taip |
| Veido sritys | Skruostai / Smakras / Viršutinė lūpa |
| Veido sričių gydymo laikas | 2 min. |
| Visas kojų gydymo laikas | 15 min. |
| Plaukų šalinimo technologija | Intensyvi pulsinė šviesa (IPL) |
| Intensyvumo lygių skaičius | 5 |
| Tikslus (veido) priedas | Taip |
| Tikslus (veido) tvirtinimo plotas | 2 cm² |
| Produkto spalva | Dramblio kaulo spalvos |
| Odos atspalvio jutiklis | Taip |
| Ultravioletinių (UV) spindulių filtras | Taip |
| Pažastų gydymo laikas | 2,5 min. |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 24 ?/1500 ?? V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 100–240 V Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Baterijos tipas | AAA |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Adapteris pridedamas | Taip |
| Valymo šluostė | Taip |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Laikymo maišelis | Taip |
| Naudojimas su laidu | Taip |
| Šviesos energijos nustatymų skaičius | 5 |
| Modelio pavadinimas | SC1998/00 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,006412 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 1 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,27 kg |