- Prekė sandėlyje
Kirpimo mašinėlė Series 3000 HC3510/15 Philips
Kirpimo mašinėlė Series 3000 HC3510/15 Philips
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Serija | Series 3000 |
| Modelis | HC3510/15 |
| Kirptuvo plotis | 41 mm |
| Spalva | Juoda sp |
| Maitinimo šaltinis | Elektros tinklas |
| Tikslumas | 2 mm |
| Ilgio nustatymų skaičius | 13 |
| Antgalių skaičius | 2 |
| Ilgio nustatymų diapazonas | 0.5 - 23mm |
| Galima plauti vandeniu | Taip |
| Pakrovimo lygio indikatorius | Ne |
| Besibaigiančios baterijos indikatorius | Ne |
| Su dėklu | Ne |
| Antgalių rūšis | Pilno dydžio kirpiklis, Šukos barzdai ir ilgoms ražienoms, Antgalis-šukos |
| Komplekte | Pilno dydžio trimeris |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Reguliuojamas ilgis: 2 mm. Peiliukai iš nerūdijančio plieno. Kirpimo ilgiai nuo 0.5 iki 23 mm. Plaunami ašmenys. Nereikia tepalo. Теchnologija DualCut |
| Теchnologija Trim | n-Flow |
| Svoris | 0.451 kg. |
| Ilgis | 70 mm. |
| Plotis | 142 mm. |
| Aukštis | 227 mm. |
| Pagaminimo šalis | ID |