- Prekė sandėlyje
Daugiafunkcis kūno ir veido skustuvas Philips MG3945/15
Daugiafunkcis kūno ir veido skustuvas Philips MG3945/15
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Serija | 3000 |
| Modelis | MG3945/15 |
| Kirptuvo plotis | 30 mm |
| Spalva | Juoda sp., Žalia sp |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | Li-ion |
| Įkrovos laikas | 240 min. Veikimo laikas pilnai įkrovus, iki- 90 min |
| Tikslumas | 1 mm |
| Ilgio nustatymų skaičius | 1 |
| Antgalių skaičius | 9 |
| Ilgio nustatymų diapazonas | 0.5 - 12mm |
| Galima plauti vandeniu | Taip |
| Pakrovimo lygio indikatorius | Taip |
| Besibaigiančios baterijos indikatorius | Taip |
| Su dėklu | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 0.32 kg. |
| Ilgis | 60 mm. |
| Plotis | 120 mm. |
| Aukštis | 190 mm. |
| Pagaminimo šalis | ID |