- Prekė sandėlyje
Daugiafunkcis kūno ir veido skustuvas MG7941/15
Daugiafunkcis kūno ir veido skustuvas MG7941/15



Daugiafunkcis kūno ir veido skustuvas MG7941/15
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Serija | 7000 |
| Modelis | MG7941/15 |
| Kirptuvo plotis | 16 mm |
| Spalva | Pilka sp |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | Li-ion |
| Įkrovos laikas | 60 min. Veikimo laikas pilnai įkrovus, iki- 120 min |
| Tikslumas | 0.2 mm |
| Ilgio nustatymų skaičius | 2 |
| Antgalių skaičius | 17 |
| Ilgio nustatymų diapazonas | 0.5 - 22mm |
| Galima plauti vandeniu | Taip |
| Pakrovimo lygio indikatorius | Taip |
| Besibaigiančios baterijos indikatorius | Taip |
| Su dėklu | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 0.478 kg. |
| Ilgis | 70 mm. |
| Plotis | 160 mm. |
| Aukštis | 230 mm. |
| Pagaminimo šalis | ID |