Wahl Super Dry plaukų džiovintuvas 2000 W, juodas
Wahl Super Dry plaukų džiovintuvas 2000 W, juodas
Wahl Super Dry plaukų džiovintuvas 2000 W, juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Laido ilgis | 3 m |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Galia | 2000 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Svoris | 630 g |
| Joninė funkcija | Ne |
| Greičių skaičius | 2 |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Variklio tipas | Kintamoji srovė |
| Oro srautas | 108 m³/val. |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Purkštukų skaičius | 2 |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |