-
−13%
Kompaktiškas ir lengvas plaukų džiovintuvas su jonizacijos funkcija, mažinančia plauko pūtimą ir statinę elektros energiją. Jame yra du oro srauto lygiai, keturi temperatūros nustatymai ir koncentruotojas tiksliai formuoti šukuosenas.
Kompaktiškas ir lengvas plaukų džiovintuvas su jonizacijos funkcija, mažinančia plauko pūtimą ir statinę elektros energiją. Jame yra du oro srauto lygiai, keturi temperatūros nustatymai ir koncentruotojas tiksliai formuoti šukuosenas.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Kompaktiškas ir lengvas plaukų džiovintuvas su jonizacijos funkcija, mažinančia plaukų elektrinimąsi ir garbanas. Siūlo du oro srauto lygius, keturis temperatūros nustatymus ir koncentratorių tiksliai formuojant plaukus.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Plaukų Džiovintuvas |
| Prekės Ženklas | Humanas |
| Modelis | AirTouch HD-AT03 mini |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 17 x 9.1 x 4 cm (P x A x G) |
| Svoris | 311 g |
| Spalva | Mėtų Žalia |
| Įtampos Diapazonas | 100-240 V |
| Oro Srauto Galia | 2 Lygiai |
| Temperatūros Nustatymai | 4 Lygiai (įskaitant šaltą orą) |
| Kabelio Ilgis | 150 cm |
Papildoma Informacija | |
| Koncentratoriaus Antgalis | Taip |
| LED Indikatorius | Spalvotas LED indikatorius, rodantis veikimo režimą |