GA.MA PH6080.PK IQ3 Perfetto plaukų džiovintuvas turi bešepetėlinį variklį su 1600 W galia ir siūlo keturis temperatūros nustatymus. Jame yra joninė funkcija, šalto oro purškimo galimybė ir nuimamas filtras lengvam priežiūrai.
GA.MA PH6080.PK IQ3 Perfetto plaukų džiovintuvas turi bešepetėlinį variklį su 1600 W galia ir siūlo keturis temperatūros nustatymus. Jame yra joninė funkcija, šalto oro purškimo galimybė ir nuimamas filtras lengvam priežiūrai.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
GA.MA PH6080.PK IQ3 Perfetto plaukų džiovintuvas turi bešepetėlinį variklį su 1600 W galia ir siūlo keturis temperatūros nustatymus. Jame yra jonų funkcija, šalto oro funkcija ir nuimamas filtras lengvam priežiūrai.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Plaukų Džiovintuvas |
| Prekės Ženklas | GA.MA |
| Modelis | PH6080.PK IQ3 Perfetto |
Specifikacijos | |
| Svoris | 294 g |
| Spalva | Rožinė |
| Variklio Tipas | Bešepetėlinis Variklis |
| Laido Ilgis | 3 m |
| AC Įtampa | 220 - 240 V |
| Galia | 1600 W |
| Variklio Greitis | 110,000 RPM |
| Triukšmo Lygis | 78 dB |
Veikimas | |
| Temperatūros Nustatymai | 4 |
| Greitis Nustatymai | 3 |
| Jonų Funkcija | Taip |
| Šalto Oro Funkcija | Taip |
| Turbo Režimas | Taip |
| Antibakterinė Funkcija | Taip |
| Itin Greitas Džiovinimas | Taip |
Pakavimo Turinys | |
| Antgalių Skaičius | 4 |
| Koncentratoriaus Antgalis | Taip |
| Difuzoriaus Antgalis | Taip |