Rowenta Ultimate Experience CF9625 karšto oro šepetys Šiltai juoda, bronzinė 750 W
Rowenta Ultimate Experience CF9625 karšto oro šepetys Šiltai juoda, bronzinė 750 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Maksimali įėjimo galia | 750 W |
| Tinka plaukų storiui | Storas, Plonas, Vidutinis |
| Produkto spalva | Juoda, Bronza |
| Šerių medžiaga | Natūralus |
| Keraminė danga | Taip |
| Galia | 750 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 750 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Maitinimo kištuko tipas | C tipas |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Ūgis | 65 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 55 mm |
| Svoris | 840 g |
| Šepečio skersmuo (min.) | 3,8 cm |
| Šepečio skersmuo (maks.) | 5 cm |
| Technologijos | Šilta |
| Plaukų tiesinimas | Ne |
| Temperatūra (maks.) | 80 °C |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Antistatinis stilius | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Tinka plaukų tipams | Nepaklusnūs plaukai, Stori plaukai, Ploni plaukai, Normalūs plaukai |
| Automatinis sukimasis | Taip |
| Tinka plaukų ilgiui | Trumpas, Ilgas, Vidutinis |
| Valdymo tipas | Mygtukai, slinkties juosta |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Nustatymų skaičius | 3 |
| Keraminė šildymo sistema | Taip |
| Kairė ir dešinė sukimas | Taip |
| Besisukantis šepetys | Taip |
| Joninė funkcija | Taip |
| Tikslas | Sausiems / šlapiems plaukams |
| Tipas | Karšto oro šepetys |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Plaukų tekstūravimas | Ne |
| Nešiojimo dėklas | Taip |
| Pridedamų šepetėlių galvučių skaičius | 3 vnt. |
| Šaunus patarimas | Taip |
| Priedų kiekis | 3 |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Integruotas ekranas | Ne |