-
−3%
Remington D5715 2300 W juoda, ruda
Remington D5715 2300 W juoda, ruda


Remington D5715 2300 W juoda, ruda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Bronza, Juoda |
| Pakabinimo tipas | Pakabinimo kilpa |
| Pakabinamas | Taip |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Sulankstoma rankena | Ne |
| Nuimamos grotelės | Taip |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 2100 W |
| Galia | 2300 W |
| Oro greitis | 23,6 m/s |
| Greičių skaičius | 2 |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Joninė funkcija | Taip |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Difuzoriaus antgalis | Taip |