Remington AC9140 Beige, Black 2400 W
Remington AC9140 Beige, Black 2400 W




Remington AC9140 Beige, Black 2400 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pakabinimo tipas | Pakabinimo kilpa |
| Produkto spalva | Smėlio spalvos, Juoda |
| Pakabinamas | Taip |
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Laido ilgis | 3 m |
| Galia | 2400 W |
| Gylis | 118 mm |
| Plotis | 300 mm |
| Ūgis | 239 mm |
| Variklio tipas | Kintamoji srovė |
| Greičių skaičius | 2 |
| Filtravimas | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Joninė funkcija | Taip |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Difuzoriaus antgalis | Taip |