- Prekė sandėlyje
Remington AC9096 Studio Silk Red 2400 W
Remington AC9096 Studio Silk Red 2400 W



Remington AC9096 Studio Silk Red 2400 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Red |
| Hanging type | Hanging loop |
| Cord length | 3 m |
| Hangable | Yes |
| Power | 2400 W |
| Number of temperature settings | 3 |
| Ceramic heating system | Yes |
| Air speed | 2333 m/s |
| Cool shot function | Yes |
| Ionic function | Yes |
| Number of speeds | 3 |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Diffuser nozzle | Yes |