-
−1%
Remington AC8820 Silver 2200 W
Remington AC8820 Silver 2200 W
Remington AC8820 Silver 2200 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Laido ilgis | 3 m |
| Pakabinamas | Taip |
| Nuimamas filtras | Taip |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Galia | 2200 W |
| Oro greitis | 41 m/s |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Greičių skaičius | 2 |
| Joninė funkcija | Taip |
| Filtravimas | Taip |
| Difuzoriaus antgalis | Taip |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |