ProfiCare PC-HTD 3113 plaukų džiovintuvas 2200 W Black
ProfiCare PC-HTD 3113 plaukų džiovintuvas 2200 W Black







ProfiCare PC-HTD 3113 plaukų džiovintuvas 2200 W Black
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pakabinimo tipas | Pakabinimo kilpa |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Galia | 2200 W |
| Ūgis | 270 mm |
| Gylis | 95 mm |
| Plotis | 220 mm |
| Filtravimas | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Joninė funkcija | Taip |
| Greičių skaičius | 2 |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Difuzoriaus antgalis | Taip |