- Prekė sandelyje
Plaukų džiovintuvas Xiaomi Mi Ionic H300
Plaukų džiovintuvas Xiaomi Mi Ionic H300



Plaukų džiovintuvas Xiaomi Mi Ionic H300
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | XIAOMI, Xiaomi |
| Modelis | Mi Ionic H300 |
| Plotis | 17 cm, 145 mm. |
| Aukštis | 23 cm, 145 mm. |
| Svoris | 0.5 kg, 2.108 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Galia | 1600 W |
| Greičių skaičius | 2 |
| Įtampa | 220 - 220V |
| Šaltas oras | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Temperatūros nustatymai | 3 |
| Difuzorius | Ne |
| Jonizavimo funkcija | Taip |
| Sulankstoma rankena | Ne |
| Antgalių skaičius | 1 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Oro koncentratorius | Taip |
| Su dėklu | Ne |
| Laido ilgis | 1.7 m |
| Pakabinimo kilpa | Taip |
| Komplektacija | Antgalis, Plaukų džiovintuvas |
| Ilgis | 264 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |