-
−18%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
REMINGTON PLAUKŲ DŽIOVINTUVAS BOTANICALS CI5860 turi galingą 2300 W variklį su trimis šildymo lygiais ir dviem greičio nustatymais. Jame yra nuimamas filtras, difuzoriaus antgalis ir joninė funkcija, skirta geresnei plaukų priežiūrai.
Dizainas | |
|---|---|
| Laido ilgis | 3 m |
| Kabinti tipas | Kabinti kilpa |
| Produkto spalva | Juoda, Sidabrinė |
Funkcijos | |
| Filtravimas | Taip |
Ergonomika | |
| Nuimamas filtras | Taip |
Galia | |
| Galia | 2300 W |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Gylis | 95 mm |
| Ūgis | 220 mm |
| Svoris | 1.2 kg |
| Plotis | 288 mm |
Pakavimo Turinys | |
| Difuzoriaus antgalis | Taip |
Veikimas | |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Joninė funkcija | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Greitų skaičius | 2 |
| Temperatūra (maks) | 65 °C |