Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Dreame Pocket“
Nešiojamas, profesionalus, galingas, viskas vienoje kišenėje
Sulankstomas sprendimas, patogus nešiotis
„Pocket“ yra nešiojamas dėl savo kompaktiško 50 mm korpuso, kuris sveria vos 300 g.
2 antgaliai profesionalioms šukuosenoms pritaikyti
Elegantiškas stilius
Antgalis, skirtas plaukų tiesinimui, sutelkia oro srautą, kad plaukai būtų glotnūs ir tiesūs, sumažina pasišiaušimą ir suteikia glotnų bei žvilgantį rezultatą.
Elastingos garbanos
Variklis pasižymi dideliu vėjo greičiu, todėl trumpus plaukus išdžiovina vos per 40 sekundžių, o galingas oro srautas užtikrina greitą formavimą.
Greitas džiovinimas, greitas stilius
Variklis pasižymi dideliu vėjo greičiu, todėl trumpus plaukus išdžiovina vos per 40 sekundžių*, o galingas oro srautas užtikrina greitą šukuosenos formavimą.
Džiovinimas su mažiau triukšmo
„Pocket“ variklis, kurio triukšmo lygis mažesnis nei 60 dB, suderina galingą oro srautą su pažangia 6 sluoksnių triukšmo mažinimo sistema. Ši konstrukcija užtikrina, kad plaukų džiovinimas būtų kuo mažiau trikdomas.
Neigiami jonai rūpinasi jūsų plaukais
„Pocket“ naudoja 300 000 000 neigiamų jonų, kad išsaugotų plaukų sveikatą. Užsandarindami plaukų odeles, šie jonai užtikrina drėgmės išlaikymą, todėl plaukai tampa glotnesni, žvilgesni ir nesivelia. Tai stebuklingas „Dreame“ plaukų džiovintuvo prisilietimas – drėgmės surinkimas optimaliai plaukų sveikatai.
57 išmaniosios NTC temperatūros jutiklių apsaugos
Plaukų džiovintuve integruotas NTC termistorius ir mikroprocesorius, kad būtų palaikoma saugi darbinė temperatūra žemesnė nei 57 °C. Šie komponentai karšto oro režimu atlieka 300 patikrinimų per sekundę*, užtikrindami saugų ir be pažeidimų džiovinimą.
Paprastas saugojimas, stilingas nešiojimas
Sutvarkykite savo kišenę ir pridedamus antgalius kelioniniame krepšyje. Šis stilingas laikymo sprendimas puikiai papildo prabangų plaukų džiovintuvo odinį paviršių.
| Santrauka | „Dreame Pocket“. Variklio greitis: 110000 RPM, Oro greitis: 70 m/s, Oro srautas: 50 m³/h. Produkto spalva: Pilka, Paviršiaus spalva: Monochromatinė, Laido ilgis: 1,5 m. Galia: 1300 W, AC įėjimo įtampa: 220 - 240 V, AC įėjimo dažnis: 50/60 Hz. Plotis: 50 mm, Gylis: 145 mm, Aukštis: 201 mm. Kiekis pakuotėje: 1 vnt., Pakuotės plotis: 556 mm, Pakuotės gylis: 315 mm |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://global.dreametech.com/products/hair-pocket |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,27 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,3 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,1 |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 1300 W |
| Oro greitis | 70 m/s |
| Oro srautas | 50 m³/val. |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Joninė funkcija | Taip |
| Variklio greitis | 110000 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 60 dB |
| Šildymo lygių skaičius | 5 |
| Greičių skaičius | 2 |
| Temperatūra (maks.) | 57 °C |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Laido ilgis | 1,5 m |
| Sukurta kelionėms | Taip |
| Sulankstoma rankena | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Gylis | 145 mm |
| Ūgis | 201 mm |
| Svoris | 300 g |
| Plotis | 50 mm |
| Pakuotės gylis | 315 mm |
| Pakuotės aukštis | 410 mm |
| Pakuotės plotis | 556 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Koncentratoriaus antgalis | Ne |
| Difuzoriaus antgalis | Ne |
| Purkštukų skaičius | 1 |
| Kelioninis krepšys | Taip |
| Pakuotės tūris | 71807 cm³ |
| Modelis | AHD51 Pro |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 8 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,009348 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,75 kg |