Philips DryCare BHD003/00 plaukų džiovintuvas turi 1400 W galią ir sulankstomą rankeną, todėl puikiai tinka kelionėms. Jame yra koncentratorius ir du greičio nustatymai su vienu šildymo lygiu.
Philips DryCare BHD003/00 plaukų džiovintuvas turi 1400 W galią ir sulankstomą rankeną, todėl puikiai tinka kelionėms. Jame yra koncentratorius ir du greičio nustatymai su vienu šildymo lygiu.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Philips DryCare BHD003/00 plaukų džiovintuvas turi 1400 W galią ir sulankstomą rankeną, todėl puikiai tinka kelionėms. Jame yra koncentratorius ir du greičio nustatymai su vienu šildymo lygiu.
Dizainas | |
|---|---|
| Skirtas kelionėms | Taip |
| Laido ilgis | 1.8 m |
| Produkto spalva | Rožinė, Balta |
| Sulankstoma rankena | Taip |
| Komplektiškas dizainas | Taip |
Galia | |
| Galia | 1400 W |
| AC įtampa | 220-240 V |
Veikimas | |
| Šaltas pūtimas | Ne |
| Ioniška funkcija | Ne |
| Variklio tipas | DC |
| Grečių skaičius | 2 |
| Šildymo lygių skaičius | 1 |
Pakavimo turinys | |
| Koncentratorius | Taip |
| Difuzorius | Ne |
Saugos įspėjimas | |
| Įspėjimai | Nenaudokite arti vandens ar drėgnoje aplinkoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nelaikykite prietaiso be priežiūros naudojimo metu. |