- Prekė sandelyje
Plaukų džiovintuvas Philips BHD308/10
Plaukų džiovintuvas Philips BHD308/10



Plaukų džiovintuvas Philips BHD308/10
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Kolekcija | 3000 Series |
| Modelis | BHD308/10 |
| Svoris | 0.556 kg, 0.72 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 1600 W |
| Variklio tipas | DC |
| Greičių skaičius | 3 |
| Įtampa | 220 - 240V |
| Šaltas oras | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Temperatūros nustatymai | 3 |
| Difuzorius | Ne |
| Jonizavimo funkcija | Ne |
| Sulankstoma rankena | Taip |
| Antgalių skaičius | 2 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Oro koncentratorius | Taip |
| Laido ilgis | 1.8 m |
| Pakabinimo kilpa | Taip |
| Komplektacija | Plaukų džiovintuvas, Antgaliai |
| Ilgis | 279 mm. |
| Plotis | 132 mm. |
| Aukštis | 94 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |