- Prekė sandėlyje
Plaukų džiovintuvas Humanas AirTouch HD-AT05 turi 1000 vatų galią, tris temperatūros nustatymus ir du oro srauto intensyvumo lygius. Jame yra magnetiniai priedai, tokie kaip difuzorius ir koncentratorius, taip pat eterinių aliejų antgalis aromaterapijai.
Plaukų džiovintuvas Humanas AirTouch HD-AT05 turi 1000 vatų galią, tris temperatūros nustatymus ir du oro srauto intensyvumo lygius. Jame yra magnetiniai priedai, tokie kaip difuzorius ir koncentratorius, taip pat eterinių aliejų antgalis aromaterapijai.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Humanas AirTouch HD-AT05 plaukų džiovintuvas turi 1000 vatų galią, tris temperatūros nustatymus ir du oro srauto intensyvumo lygius. Jame yra magnetiniai priedai, tokie kaip difuzorius ir koncentratorius, taip pat eterinių aliejų antgalis aromaterapijai.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Plaukų džiovintuvas |
| Prekės ženklas | Humanas |
| Modelis | HD-AT05 |
Specifikacijos | |
| Galia | 1000 W |
| Temperatūros nustatymai | 3 lygiai (+ cirkuliacijos režimas) |
| Oro srauto intensyvumo lygiai | 2 lygiai |
| Variklio tipas | Bešepetėlis, didelio greičio |
| Maitinimo šaltinis | 220 - 240 V (50 / 60 Hz) |
| Matmenys | 270 x 48 x 48 mm |
| Svoris | 438 g |
Papildoma informacija | |
| Priešpriedų tvirtinimas | Magnetinis |
| Įtraukti priedai | Apimties difuzorius, stiliaus koncentratorius, eterinių aliejų antgalis |