Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Greitai džiūstantis, nepažeidžiant šilumos** Su „ThermoShield“ technologija „ThermoShield“ technologija suteikia maksimalią apsaugą nuo karščio daromos žalos, aktyviai kontroliuodama džiovyklės oro temperatūrą iki optimalaus lygio.
- palyginti su BHD350 aukščiausiu nustatymu - * „ThermoShield“ nustatymas
| Santrauka | „Philips 5000“ serijos BHD501/00 plaukų džiovintuvas. Variklio tipas: Nuolatinė srovė. Produkto spalva: Balta, Pakabimo tipas: Pakabinimo žiedas, Laido ilgis: 1,8 m. Galia: 2100 W, AC įėjimo įtampa: 220-240 V. Pakuotės plotis: 317 mm, Pakuotės gylis: 235 mm, Pakuotės aukštis: 112 mm. Koncentratoriaus antgalio aukštis: 1,4 cm |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,23 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,11 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,31 |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 2100 W |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Joninė funkcija | Taip |
| Variklio tipas | DC |
| Šildymo lygių skaičius | 6 |
| Greičių skaičius | 6 |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Pakabinimo tipas | Pakabinamas žiedas |
| Produkto spalva | Balta |
| Pakuotės gylis | 235 mm |
| Pakuotės aukštis | 112 mm |
| Pakuotės svoris | 860 g |
| Pakuotės plotis | 317 mm |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Koncentratoriaus antgalio aukštis | 14 mm |
| Difuzoriaus antgalis | Ne |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 6 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01353 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,958 kg |