- Prekė sandėlyje
Babyliss Travel Dry 2000 plaukų džiovintuvas turi galingą 2000 W variklį su dviem greičio ir temperatūros nustatymais. Kompaktiškas dizainas su sulankstomu rankena ir 1,8 m ilgio laidu užtikrina patogų naudojimą keliaujant.
Babyliss Travel Dry 2000 plaukų džiovintuvas turi galingą 2000 W variklį su dviem greičio ir temperatūros nustatymais. Kompaktiškas dizainas su sulankstomu rankena ir 1,8 m ilgio laidu užtikrina patogų naudojimą keliaujant.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Babyliss Plaukų Džiovintuvas Travel Dry 2000 turi galingą 2000 W variklį su dviem greičio ir temperatūros nustatymais. Jis pasižymi kompaktišku dizainu, sulankstomu rankena ir 1,8 m ilgio kabeliu, todėl puikiai tinka kelionėms.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Plaukų Džiovintuvas |
| Prekės Ženklas | Babyliss |
| Modelis | Travel Dry 2000 (5344E) |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 154 × 83 × 255 mm (P × G × A) |
| Svoris | 304 g |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Plastikas |
Techniniai Duomenys | |
| Galia | 2000 W |
| Greicio Nustatymų Skaičius | 2 |
| Temperatūros Nustatymų Skaičius | 2 |
| Oro Srauto Greitis | 79 m³/h |
| Kabelio Ilgis | 1.8 m |
| Rankenos Tipas | Sulankstoma |
Papildoma Informacija | |
| Pridedami Priedai | Konsentratoriaus antgalis |
| Tinkami Plaukų Tipai | Visų ilgių ir storio plaukai |