- Prekė sandėlyje
Pasinaudokite salono kokybės plaukų džiovinimu namuose su BaByliss Cordkeeper 2000 plaukų džiovintuvu. Jis turi 2 greičius ir 3 šilumos nustatymus, užtikrindamas galingą džiovinimą ir stiliavimą, o laidai išlieka be susivyniojimų!
Pasinaudokite salono kokybės plaukų džiovinimu namuose su BaByliss Cordkeeper 2000 plaukų džiovintuvu. Jis turi 2 greičius ir 3 šilumos nustatymus, užtikrindamas galingą džiovinimą ir stiliavimą, o laidai išlieka be susivyniojimų!
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Patirkite saloninio lygio stilių namuose su BaByliss Cordkeeper 2000 plaukų džiovintuvu. Su 2 greičiais ir 3 šilumos nustatymais, jis užtikrina galingą džiovinimą ir stylingą, tuo pačiu išlaikydamas laidus be susipainiojimų!
Dizainas | |
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpusas | Plastikas |
| Laido ilgis | 1,95 m |
| Pasukamas laidas | Taip |
| Nuimamas filtras | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Laido laikymas | Taip |
Galia | |
| Galia | 2000 W |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 623 g |
| Matmenys (P x G x A) | 264 x 80 x 290 mm |
Veikimas | |
| Grečių skaičius | 2 |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 3 |
| Šildymo lygiai | 3 |
| Variklio tipas | DC |
| Ceraminė šildymo sistema | Taip |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Joninė funkcija | Taip |
| Grido danga | Ceraminė |
Pakavimo duomenys | |
| Pakuotės svoris | 1,02 kg |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Pakuotės matmenys (A x G x P) | 280 x 102 x 233 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
Pakuotės turinys | |
| Difuzoriaus antgalis | Taip |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Lyginimo antgalis | Taip |
| Naudojimo instrukcija | Taip |
| Antgalių kiekis | |