- Nauja
- Prekė sandėlyje
Plaukų džiovintuvas ADLER AD 2259 su 1200 W galia, dviem greičiais ir šalto oro funkcija užtikrina greitą džiovinimą, o sulankstoma rankena leidžia patogiai laikyti.
Plaukų džiovintuvas ADLER AD 2259 su 1200 W galia, dviem greičiais ir šalto oro funkcija užtikrina greitą džiovinimą, o sulankstoma rankena leidžia patogiai laikyti.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Adler AD2259 plaukų džiovintuvas su galingu 1200 W varikliu ir šalto oro funkcija leidžia fiksuoti šukuosenas. Dvi greičio parinktys užtikrina universalų naudojimą, o koncentratoriaus antgalis leidžia tiksliai formuoti plaukus.
Sulankstoma rankena ir kabinimo kilpa užtikrina patogų laikymą.
Dizainas | |
|---|---|
| Kabinamas | Taip |
| Sulankstoma rankena | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabinimo tipas | Kabinimo kilpa |
Galia | |
| Galia | 1200 W |
Veikimas | |
| Joninė funkcija | Ne |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Greitumo skaičius | 2 |
Pakavimo turinys | |
| Difuzoriaus antgalis | Ne |
| Antgalių skaičius | 1 |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Plotis | 148 mm |
| Aukštis | 175 mm |
| Gylis | 650 mm |