„Philips 5000“ serijos BHD514/00 plaukų džiovintuvas, 2300 W, violetinis
„Philips 5000“ serijos BHD514/00 plaukų džiovintuvas, 2300 W, violetinis


„Philips 5000“ serijos BHD514/00 plaukų džiovintuvas, 2300 W, violetinis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pakabinimo tipas | Pakabinamas žiedas |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Produkto spalva | Violetinė |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Galia | 2300 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Šildymo lygių skaičius | 6 |
| Greičių skaičius | 6 |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Variklio tipas | DC |
| Joninė funkcija | Taip |
| Difuzoriaus antgalis | Taip |
| Koncentratoriaus antgalio aukštis | 1,1 cm |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Įspėjimai | Nepalikite prietaiso be priežiūros naudojimo metu., Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite šalia vandens ar drėgnoje aplinkoje. |