-
−7%
Maestro MR-232 plaukų džiovintuvas 2000 W, rožinis
Maestro MR-232 plaukų džiovintuvas 2000 W, rožinis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sulankstoma rankena | Taip |
| Pakabinamas | Taip |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Produkto spalva | Rožinė |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Galia | 2000 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Variklio tipas | BLDC |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Greičių skaičius | 2 |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 3 |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Pakuotės turinys | Džiovyklė x 1 |
| Įspėjimai | Nenaudokite šalia vandens ar drėgnoje aplinkoje. Nepalikite prietaiso be priežiūros naudojimo metu., Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |