Esperanza EBL008 plaukų formavimo įrankis Karšto oro šepetys Juoda, raudona 1,8 m 1000 W
Esperanza EBL008 plaukų formavimo įrankis Karšto oro šepetys Juoda, raudona 1,8 m 1000 W









Esperanza EBL008 plaukų formavimo įrankis Karšto oro šepetys Juoda, raudona 1,8 m 1000 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda, Raudona |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Galia | 1000 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Gylis | 380 mm |
| Plokštės gylis | 15 cm |
| Šepetėlio galvutės skersmuo | 5 cm |
| Tinka plaukų tipams | Visi plaukai |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Greičių skaičius | 3 |
| Tipas | Karšto oro šepetys |
| Besisukantis šepetys | Taip |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Belaidis | Ne |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Įspėjimai | Nenaudoti šalia vandens., Prietaisą reikia reguliariai valyti, kad jis neperkaistų. Venkite sąlyčio su šlapiomis rankomis. |