- Prekė sandėlyje
Esperanza EBH005K Plaukų džiovintuvas Juodas 2200W
Esperanza EBH005K Plaukų džiovintuvas Juodas 2200W


Esperanza EBH005K Plaukų džiovintuvas Juodas 2200W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Designed for travel | No |
| Foldable handle | No |
| Hangable | Yes |
| Hanging type | Hanging loop |
| Product colour | Black |
| Cord length | 1.8 m |
| Surface coloration | Monotone |
| Power | 2200 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Weight | 888 g |
| Number of heating levels | 3 |
| Diffuser nozzle | Yes |
| Concentrator nozzle | Yes |