2200 vatų plaukų džiovintuvas pasižymi galingu oro srautu, užtikrinančiu efektyvų džiovinimą. Jame yra didelis difuzorius, skirtas gražiems garbanoms, ir koncentratorius, leidžiantis pasiekti lygų stilių.
2200 vatų plaukų džiovintuvas pasižymi galingu oro srautu, užtikrinančiu efektyvų džiovinimą. Jame yra didelis difuzorius, skirtas gražiems garbanoms, ir koncentratorius, leidžiantis pasiekti lygų stilių.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
2200 vatų plaukų džiovintuvas pasižymi galingu oro srautu, užtikrinančiu efektyvius džiovinimo rezultatus. Jame yra didelis difuzorius, skirtas gražiems garbanoms, ir koncentratoriaus antgalis, užtikrinantis lygų stilių.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Plaukų Džiovintuvas |
| Prekės Ženklas | BaByliss |
| Modelis | D570DE |
Specifikacijos | |
| Galia | 2200W |
| Spalva | Juoda |
| Matmenys | 210 mm x 89 mm x 298 mm (P x G x A) |
| Svoris | 392 g |
| Šalto Oro Funkcija | Taip |
| Jonų Funkcija | Taip |
| Greitis Nustatymai | 2 |
| Šilumos Nustatymai | 3 |
| Medžiaga | Turmalinas-Keramika |
| Kabelio Ilgis | 1.95 m |
| Nuimamas Filtras | Taip |
Papildoma Informacija | |
| Įtraukti Priedai |
|
| Saugos Įspėjimas | Naudokite produktą tik pagal paskirtį. |