-
−2%
DYSON HD16 Jasper Nural Ceramic Pink
DYSON HD16 Jasper Nural Ceramic Pink






















DYSON HD16 Jasper Nural Ceramic Pink
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Apšviesta kapsulė su neuroniniais jutikliais | Taip |
| Magnetinio antgalio tvirtinimas | Taip |
| Holo jutiklis | Taip |
| Produkto spalva | Rožinė |
| Akselerometras | Taip |
| Laido ilgis | 2,8 m |
| Įėjimo įtampa | 230 V |
| Galia | 1600 W |
| Svoris | 680 g |
| Ūgis | 97 mm |
| Plotis | 78 mm |
| Gylis | 245 mm |
| Greičių skaičius | 3 |
| Šildymo lygių skaičius | 4 |
| Variklio greitis | 110000 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 77 dB |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Oro srautas | 13 l/s |
| Joninė funkcija | Taip |
| Purkštukų skaičius | 5 |
| Pakuotės turinys | Džiovyklė x 1, Plačios šukos, Bangų ir garbanų difuzorius, Švelnus džiovinimo antgalis, Formavimo koncentratorius, Patarimas garbanotiems ir nepaklusniems plaukams |
| Įspėjimai | Nenaudokite šalia vandens ar drėgnoje aplinkoje. Nepalikite prietaiso be priežiūros naudojimo metu., Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |
| Naudojamos technologijos | Šilumos skydas |