BaBylissPRO BAB2770E plaukų formavimo įrankis Karšto oro šepetys Steam Black 800 W 2,7 m
BaBylissPRO BAB2770E plaukų formavimo įrankis Karšto oro šepetys Steam Black 800 W 2,7 m











BaBylissPRO BAB2770E plaukų formavimo įrankis Karšto oro šepetys Steam Black 800 W 2,7 m
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kabelio spalva | Juoda |
| Produkto spalva | Juoda |
| Plokštės medžiaga | Keramika |
| Galia | 800 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Šepetėlio galvutės 2 skersmuo | 5 cm |
| Šepetėlio galvutės skersmuo | 4 cm |
| Besisukantis šepetys | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai, slinkties juosta |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Technologijos | Garas |
| Joninė funkcija | Taip |
| Kairė ir dešinė sukimas | Taip |
| Nuimamas filtro narvas | Taip |
| Greičių skaičius | 2 |
| Šildymo lygių skaičius | 2 |
| Triukšmo lygis | 70 dB |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Plaukų tiesinimas | Taip |
| Tipas | Karšto oro šepetys |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Keraminė šildymo sistema | Taip |
| Šepetėlių skaičius | 2 |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Laido ilgis | 2,7 m |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |