BaByliss Super Pro 2300 2300 W juoda, auksinė
BaByliss Super Pro 2300 2300 W juoda, auksinė


BaByliss Super Pro 2300 2300 W juoda, auksinė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pakabinimo tipas | Pakabinimo kilpa |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Produkto spalva | Auksas, Juoda |
| Laido ilgis | 2,8 m |
| Galia | 2300 W |
| Greičių skaičius | 2 |
| Filtravimas | Taip |
| Oro greitis | 33,3 m/s |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Joninė funkcija | Taip |
| Oro srautas | 120 m³/val. |
| Keraminė danga | Taip |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Variklio tipas | Kintamoji srovė |
| Rankinis | Taip |
| Koncentratoriaus antgalio plotis | 7,5 cm |
| Difuzoriaus antgalis | Taip |
| Koncentratoriaus antgalio aukštis | 9 cm |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |