„BaByliss Shape Smooth“ tiesinimo šepetys, šiltas juodas 800 W, 78,7 colio (2 m)
„BaByliss Shape Smooth“ tiesinimo šepetys, šiltas juodas 800 W, 78,7 colio (2 m)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Padėklo grynasis plotis | 80 cm |
| Padėklo grynasis aukštis | 187,6 cm |
| Padėklo grynasis ilgis | 120 cm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Keraminė danga | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Galia | 800 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Svoris | 194 g |
| Ūgis | 55 mm |
| Gylis | 50 mm |
| Plotis | 190 mm |
| Šepetėlio galvutės 2 skersmuo | 2 cm |
| Šepetėlio galvutės skersmuo | 3,8 cm |
| Statinės skersmuo | 3,9 cm |
| Greičių skaičius | 2 |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Tipas | Tiesinimo šepetys |
| Technologijos | Šilta |
| Tinka plaukų tipams | Visi plaukai |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Plaukų tiesinimas | Taip |
| Nuimamas filtro narvas | Taip |
| Keraminė šildymo sistema | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 2 |
| Joninė funkcija | Ne |
| Rankinis | Taip |
| Nešiojimo dėklas | Ne |
| Maišelis | Ne |
| Apsauginiai dangteliai | Ne |
| Šildymo kilimėlis | Ne |
| Plaukų šukos | Ne |
| Šepetėlių skaičius | 2 |
| Pridedama įkrovimo stotelė | Ne |
| Šaunus patarimas | Ne |
| Priedų kiekis | 2 |
| Laikiklis | Ne |
| Kelioninis krepšys | Ne |
| Pridedamų šepetėlių galvučių skaičius | 2 vnt. |
| Plaukų priežiūros reikmenys | Šepetėlio galvutė |
| Pridedamos karščiui atsparios pirštinės | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Temperatūros indikatorius | Ne |
| Pasukamas laidas | Taip |
| Laido ilgis | 2 m |
| Belaidis | Ne |
| Padėklo bruto svoris | 175,8 kg |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 2,04 kg |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 287 mm |
| Padėklo bendras plotis | 80 cm |
| Sluoksnių skaičius paletėje | 6 vnt. |
| Padėklo bendras aukštis | 2,02 m |
| Padėklo bendras ilgis | 120 cm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ant paletės | 42 vnt. |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės kiekviename padėklo sluoksnyje | 7 vnt. |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžutėje | 6 vnt. |
| Produktai paletėje | 252 vnt. |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 313 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 371 mm |
| Padėklo bruto tūris | 1943 dm³ |
| Produktai paletės sluoksnyje | 42 vnt. |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės tūris | 333 cm³ |
| Padėklo GTIN (EAN/UPC) | 43030050153345 |
| Pagrindinė (išorinė) dėžutė GTIN (EAN/UPC) | 33030050153348 |