BaByliss BAB2676TTE plaukų formavimo įrankis, karšto oro šepetys, šiltai juodas, 700 W, 2,7 m
BaByliss BAB2676TTE plaukų formavimo įrankis, karšto oro šepetys, šiltai juodas, 700 W, 2,7 m





BaByliss BAB2676TTE plaukų formavimo įrankis, karšto oro šepetys, šiltai juodas, 700 W, 2,7 m
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 10 - 15*
d. d.
| Kabelio spalva | Juoda |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rankena su užraktu | Taip |
| Galia | 700 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Šepečio skersmuo (maks.) | 3,2 cm |
| Šepetėlio galvutės skersmuo | 3,2 cm |
| Tipas | Karšto oro šepetys |
| Triukšmo lygis | 75,5 dB |
| Tinka plaukų tipams | Visi plaukai |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Plaukų tiesinimas | Taip |
| Valdymo tipas | Slinkties juosta |
| Joninė funkcija | Ne |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Temperatūra (maks.) | 100 °C |
| Greičių skaičius | 2 |
| Technologijos | Šilta |
| Šildymo lygių skaičius | 2 |
| Temperatūra (min.) | 80 °C |
| Keraminė šildymo sistema | Ne |
| Šaunus patarimas | Taip |
| Pasukamas laidas | Taip |
| Laido ilgis | 2,7 m |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |